studio figura - kosmetologia estetyczna
Kosmetologia estetyczna

 Zabiegi wykonywane w gabinecie w połączeniu z użyciem profesjonalnych kosmetyków i urządzeń- zapewniają rewelacyjne wyniki w pielęgnacji skóry, walce z jej defektami oraz w walce z upływającym czasem, spowalniając jego destrukcyjny wpływ na Twoją skórę.

studio figura warszawa - zabiegi
Dietetyka

Dieta dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu. Kontrola wagi i zdrowe odżywianie. Specjaliści ze Studia Figura zapewniają kompleksową pomoc.

Studio figura Warszawa - Białołęka
Masaż kobido

Sztuka masażu Kobido wywodzi się z tradycji japońskiej. Rytuał podlega ściśle określonym regułom, które bazują na kulturze medycyny chińskiej. Niegdyś masaż był zarezerwowany jedynie dla przedstawicieli rodziny cesarskiej oraz szlachetnie urodzonych.

studio figura warszawa
Modelowanie sylwetki

Studio Figura W Warszawie to doskonałe miejsce dla osób, które chcą zadbać o wygląd swojej sylwetki. Dzięki odpowiednim zabiegom jest to możliwe w najprostszy sposób.

studio figura warszawa - dietetyka
Zabiegi i treningi

Chcesz stracić zbędne kilogramy bez większego wysiłku? Jest na to sposób. Dzięki specjalistycznym urządzeniom pomogliśmy wielu tysiącom zadowolonych klientek.

studio figura warszawa - dietetyka
Odchudzanie, suplementy

Studio Figura zapewnia gotowe rozwiązania w zakresie odchudzania ciała. Istnieją pewne zabiegi oraz suplementy, które przyczyniają się do skutecznej utraty kilogramów.

Przewiń do góry